Solcellsdekoration Star Trading Pink Daisy
Rek. pris 279 kr
219 kr
110 krSänkt pris!Spara 109 kr

Pink Daisy
110 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Solcellspinnen Pink Daisy är en trädgårdsdekoration i form av en blomma. Den utskurna metallblomman blir en vacker dekoration och är lättplacerad i en plantering i trädgården eller på en balkong eller terrass. De 10 ljuspunkterna lyser upp med varmvitt sken under natten.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcellspinnen Pink Daisy är en trädgårdsdekoration i form av en blomma. Den utskurna metallblomman blir en vacker dekoration och är lättplacerad i en plantering i trädgården eller på en balkong eller terrass. De 10 ljuspunkterna lyser upp med varmvitt sken under natten.
Placera solcellsdekorationen där solen kan nå panelen under dagen för att få ultimat laddning till det medföljande batteriet. Twilight, 1 batteri AA rechargeable NiMH ingår. Livstid ca 6h.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 482-42 |
| Färg | Rosa |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,03 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning | Batteri |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 810 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Serie | Daisy |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Solcellsdekoration |
| Vikt | 0,3 kg |
| Bredd | 150 mm |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482057440 |

