Solcellsdekoration Star Trading Torchy
Rek. pris 289 kr
219 kr
110 krSänkt pris!Spara 109 kr

Torchy
110 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Solcellsbelysningen Torchy är en gångdekoration i rostfärgad metall. Det utskurna mönstret ger en marschalliknande utseende och solcellsdekorationen lyser upp med gult sken i mörkret. Denna gångbelysning är lättplacerad och ger ett vackert sken i din trädgård, balkong eller terrass.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcellsbelysningen Torchy är en gångdekoration i rostfärgad metall. Det utskurna mönstret ger en marschalliknande utseende och solcellsdekorationen lyser upp med gult sken i mörkret. Denna gångbelysning är lättplacerad och ger ett vackert sken i din trädgård, balkong eller terrass.
Placera solcellslampan där solen kan nå panelen under dagen för att få ultimat laddning till det medföljande batteriet. Twilight, 1 batteri AA rechargeable NiMH ingår. Livstid ca 8h.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 482-17 |
| Färg | Rust |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,062 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning | Batteri |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 770 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Glass/Metall |
| Effekt/prestanda | 0,062 W |
| Serie | Torchy |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Solcellsdekoration |
| Vikt | 0,48 kg |
| Bredd | 120 mm |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482057433 |


