Solcellslampa Gnosjö Konstsmide Assisi LED Svamp
fr.159 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Assisi LED Svamp
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Solcellslampa Gnosjö Konstsmide Assisi LED Svamp är en rolig trädgårdsbelysning i form av en svamp. Lampan drivs med solceller.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Solcellslampa Gnosjö Konstsmide Assisi LED Svamp är en rolig trädgårdsbelysning i form av en svamp. Lampan drivs med solceller.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Blå, Grön, Röd |
| Sockel | LED |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning | Batteri |
| Djup | 145 mm |
| Höjd | 275 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Serie | Assisi |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Solcellslampa |
| Bredd | 145 mm |
| Dimbar | Nej |
