Solcellslampa Star Trading Fency LED Vägglykta 3-pack med Sensor
Rek. pris 159 kr
115 kr
75 krSpara 35 %Kampanj

Fency LED Vägglykta 3-pack med Sensor
75 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Solcells-vägglykta Star Trading Fency 3-pack är ett paket med tre solcellsdrivna vägglyktor. Lyktorna har varsin LED-ljuskälla som ger ifrån sig ett varmvitt ljus. De är utmärkta till att sätta på fasaden och staketet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcells-vägglykta Star Trading Fency 3-pack är ett paket med tre solcellsdrivna vägglyktor. Lyktorna har varsin LED-ljuskälla som ger ifrån sig ett varmvitt ljus. De är utmärkta till att sätta på fasaden och staketet.
Dessa solcellslampor från Star Trading Fency-serien är inte bara praktiska, de är också en estetisk tillgång för din utomhusmiljö. Med sin sensorstyrda funktion lyser de upp när rörelse detekteras, vilket gör dem idealiska för gångvägar, trädgårdar eller uteplatser. Tack vare sin IP44-klassning tål de både regn och snö, vilket gör dem till ett pålitligt val för alla årstider. Deras kompakta storlek och lätta vikt gör installationen enkel och smidig. Dessutom bidrar de till en hållbar livsstil genom att utnyttja solenergi för belysning.
Fördelar: Solcellslampa Star Trading Fency LED Vägglykta 3-pack med Sensor
- Sensoraktiverad för energieffektivitet
- IP44-klassning säkerställer väderbeständighet
- Lättviktig och kompakt för enkel installation
Fördelar: Solcellslampa Star Trading Fency LED Vägglykta 3-pack med Sensor
- Sensoraktiverad för energieffektivitet
- IP44-klassning säkerställer väderbeständighet
- Lättviktig och kompakt för enkel installation
Recensioner
Ann-Charlotte IVerifierad köpare
för 6 månader sedanBara älskar dessa. Haft dom sen länge, behöver dock byta dom emellanåt när de inte laddar längre. Lyser upp i mörkret på landet väldigt fint. Jättenöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 479-01 |
| Färg | Brun |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 64 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 40 mm |
| Diameter | 110 mm |
| Höjd | 110 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Fency |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Produkttyp | Solcellslampa |
| Vikt | 0,31 kg |
| Bredd | 110 mm |
| Effekt/prestanda | 64 kW |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482021489 |





