Solcellsljus Star Trading Flamme Saul LED-Blockljus UtomhusHöjd: 125 Mm
Nyhet
129 kr
Vald variant
Höjd:
125 mm

Flamme Saul LED-Blockljus Utomhus
Höjd: 125 Mm
129 kr
Nyhet! Inkommer 2026-11-27
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Solcellsljuset Flamme Saul är ett stilrent vitt ljus som sprider ett mjukt, varmvitt sken med en naturtrogen låga. Det passar lika fint i en lykta som på uteplatsen, balkongen eller en minnesplats där det får lysa upp när mörkret faller. Den diskreta, inbyggda solpanelen gör ljuset enkelt att använda – placera det där solen når fram under dagen och njut av en stämningsfull och energismart belysning på kvällen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcellsljuset Flamme Saul är ett stilrent vitt ljus som sprider ett mjukt, varmvitt sken med en naturtrogen låga. Det passar lika fint i en lykta som på uteplatsen, balkongen eller en minnesplats där det får lysa upp när mörkret faller. Den diskreta, inbyggda solpanelen gör ljuset enkelt att använda – placera det där solen når fram under dagen och njut av en stämningsfull och energismart belysning på kvällen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 483-02 |
| Sockel | Fixed |
| IP-Klassning | IP44 |
| Höjd | 125 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 2 V |
| Djup | 75 mm |
| Bredd | 75 mm |
| Diameter | 75 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Solcellsljus |
| Serie | Flamme Saul |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482076328 |



