Solcellslykta Star Trading Calabria TwilightDxH: 185x200 mm
Rek. pris 359 kr
294 kr
149 krSpara 49 %Kampanj
Vald variant
:

Calabria Twilight
DxH: 185x200 mm
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Solcellslykta Star Trading Calabria Twilight är en lykta i metall med rombmönster som laddas upp av solen under dagen och lyser med 20 Lumen när det är mörkt.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcellslykta Star Trading Calabria Twilight är en lykta i metall med rombmönster som laddas upp av solen under dagen och lyser med 20 Lumen när det är mörkt.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 481-84 |
| Färg | Svart |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 0,01 A |
| Spänning | 3,2 V |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 185 mm |
| Diameter | 185 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Plast |
| Serie | Calabria |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Solcellslykta |
| Vikt | 0,394 kg |
| Bredd | 185 mm |
| Ljusflöde | 20, 20 lumen |
| Effekt/prestanda | 0,03 kW |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482048493 |


