Spotlight Steinel Duo Sensor
1 502 kr
Se priset!

Duo Sensor
1 502 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spotlight Steinel Duo Sensor är en lampa i serien Spot som är en familj av moderna och designade strålkastare/spotlights i olika utföranden.
Varumärke
SteinelBeskrivning
Spotlight Steinel Duo Sensor är en lampa i serien Spot som är en familj av moderna och designade strålkastare/spotlights i olika utföranden.
Används för att lysa upp vid entré, garage, passage, allt från privata hus till offentlig miljö. Version med sensor är försedd med en diskret rörelsevakt som tänder ljuset vid rörelse i detekteringsområdet. En eller flera spotlights kan sammankopplas med kabel.
Egenskaper
| Varumärke | Steinel |
| Art.Nr. | E7765518 |
| Färg | Antracit |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 14,95 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 240 V |
| Höjd | 98 mm |
| Längd | 175 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 90 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 14,95 W |
| Serie | DUO S |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Typ | Fasadbelysning |
| Vikt | 1,12 kg |
| Bredd | 247 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 4007841058647 |





