Startslinga Gnosjö Konstsmide 50 st M-LED
Rek. pris 569 kr
fr.429 kr
Se priset!
Välj variant

50 st M-LED
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Startslinga från Gnosjö Konstsmide med 50 st vita M-LED-lampor amber, "soft cable" 31V. Slingan är 15,1 m lång varav 10,1 m lång anslutningssladd till första lampan. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Startslinga från Gnosjö Konstsmide med 50 st vita M-LED-lampor amber, "soft cable" 31V. Slingan är 15,1 m lång varav 10,1 m lång anslutningssladd till första lampan. För utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Vit |
| Effekt | 0,0045 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Startset ljusslinga |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 31 V |
| Energieffektivitet | G |
| Längd | 5 m |
| Effekt/prestanda | 0,0045 W |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Kabelfärg | Svart, Vit |
