Stolparmatur Norlys Karlstad 2032
fr.3 994 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Karlstad 2032
3 994 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NorlysBeskrivning
Stolpe Karlstad Svart 2032B
Stolparmatur i den populära Karlstad-serien. Finns i galvaniserad eller svartlackerad stålplåt. Teleskoperande. Klar polykarbonatkupa. Olika alternativ på fästanordningar finns som tillbehör. Finns även som vägg o takmodell.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7749548N |
| Färg | Elförzinkad, Svart |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 114 W |
| IP-Klassning | IP55 |
| Ljuskälla | Glödlampa |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Serie | Karlstad |
| Typ | Stolparmatur |
| Kabellängd | 2,3 m |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 320 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 2340 mm |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Bredd | 930 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 2032B, 2032GA |


