Stolparmatur Westal Alefors 100W
Rek. pris 5 151 kr
fr.4 699 kr
Se priset!
Välj variant

Alefors 100W
4 699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stolparmatur med rotationsymmetrisk ljusbild. Armaturen har en E27-lamphållare som är godkänd för max 100W. Anpassad för stolptopp 60 mm. Med kabelavlastning och snabbkopplingsplint. Avsedd för utomhusbruk (IP44) och passar för bruk både i privat och offentlig miljö.
Varumärke
WestalBeskrivning
Stolparmatur med rotationsymmetrisk ljusbild. Armaturen har en E27-lamphållare som är godkänd för max 100W. Anpassad för stolptopp 60 mm. Med kabelavlastning och snabbkopplingsplint. Avsedd för utomhusbruk (IP44) och passar för bruk både i privat och offentlig miljö.
Mörkoxiderad stomme i koppar, diffuserad med bländskydd i frostad akryl.
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Färg | Koppar, Stål, Svart |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 100 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning | Snabbkopplingsplint |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Höjd | 570 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Alefors |
| Produkttyp | Stolparmatur |
| Bredd | 385 mm |

