Stolpe Gnosjö Konstsmide Draco 2 M
fr.1 606 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Draco 2 M
1 606 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Stolpe Gnosjö Konstsmide Draco 2 m är en stolpe för montering av stolplykta. Den är 2 m hög.
Recensioner
Hans WVerifierad köpare
för 2 år sedanLite vekt intryck med fult synliga skruvar, går dock måla över så inget större problem.
Christian R I T WVerifierad köpare
för 7 år sedanFör klen konstruktion
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grön, Svart, Vit |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 170 mm |
| Höjd | 2000 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Draco |
| Typ | Stolpbelysning |
| Bredd | 170 mm |
| Dimbar | Nej |

