Stolpe Gnosjö Konstsmide Hercules 2,63 M
Rek. pris 5 989 kr
fr.5 888 kr
fr.5 299 krFrån 10 %Kampanj
Välj variant

Hercules 2,63 M
5 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Stolpe Gnosjö Konstsmide Hercules 2,63 m är en elegant stolpe för montering av stolplykta.
Övrigt
- Stolpe i lackerad aluminium
- Höjd: 2630 mm
- Diameter stolpe: 48 mm
- Diameter fot: 265 mm
- Stolpe i lackerad aluminium
- Höjd: 2630 mm
- Diameter stolpe: 48 mm
- Diameter fot: 265 mm
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grön, Svart, Vit |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 265 mm |
| Höjd | 2630 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Hercules |
| Produkttyp | Stolpbelysning |
| Bredd | 265 mm |
| Dimbar | Nej |

