Stolpe Gnosjö Konstsmide Persius 90 cm
Rek. pris 1 349 kr
fr.799 kr
Se priset!
Välj variant

Persius 90 cm
799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Stolpe Gnosjö Konstsmide Persius 90 cm är en halvhög stolpe för montering av stolplykta.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 577-600S |
| Färg | Grön, Svart, Vit |
| Anslutning | 230 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Persius |
| Typ | Tillbehör |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 170 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 900 mm |
| Bredd | 170 mm |

