Stolplykta Gnosjö Konstsmide Firenze 3-arm E27 med StolpeSvart
Rek. pris 4 909 kr
3 178 kr
3 126 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Svart

Firenze 3-arm E27 med Stolpe
Svart
3 126 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stolplykta Gnosjö Konstsmide Firenze 3-arm E27 med Stolpe är en elegant trearmad stolplykta. Lyktorna har klarglas och är IP 43-klassad. Denna stolplykta är anpassad för utomhusbruk och levereras utan ljuskällor.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Stolplykta Gnosjö Konstsmide Firenze 3-arm E27 med Stolpe är en elegant trearmad stolplykta. Lyktorna har klarglas och är IP 43-klassad. Denna stolplykta är anpassad för utomhusbruk och levereras utan ljuskällor.
Övrigt
- 57,5x57,5x220 cm
- Maxhöjd ljuskälla 170 mm
- Max 3x100W/230-240V, E27
- 57,5x57,5x220 cm
- Maxhöjd ljuskälla 170 mm
- Max 3x100W/230-240V, E27
Recensioner
MatildaVerifierad köpare
för 2 år sedanJätte nöjd med stolplyktan! Första gången vi gjuter betong och vi fick det rakt och stabilt så inte allt för svårt projekt för nybörjare. Satte i Wi-Fi glödlampor och han nu dimra och alla timer utan bekymmer. Mycket nöjda med vårt köp!
+ Vacker design
- Hade önskat lite tydligare instruktioner om ex rek fundamenthöjd mm för att säkerställa hållbarhet
Else-Britt SVerifierad köpare
för 4 år sedanBra produkt, bra förpackning
Folke Verifierad köpare
för 5 år sedanProdukten motsvarade förväntningarna med råge
Daniel DVerifierad köpare
för 5 år sedanFin stolplykta som ger bra ljus. Mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7217-750 |
| Färg | Svart |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 300 W |
| IP-Klassning | IP43 |
| Spänning | 230 V |
| Anslutning | 230 |
| Djup | 575 mm |
| Höjd | 2200 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 300 W |
| Serie | Firenze |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Typ | Stolpbelysning |
| Bredd | 575 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318307217759 |

