Stolplykta Gnosjö Konstsmide Libra 3-arm E27 utan Stolpe
fr.13 199 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Libra 3-arm E27 utan Stolpe
13 199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stolplykta Gnosjö Konstsmide Libra 3-arm E27 utan Stolpe är en klassisk stolplykta i romantiskt snitt med tre lyktor som levereras utan stolpe. Lyktorna har klart akrylglas och den är IP 23-klassad. Denna stolplykta är anpassad för utomhusbruk och levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Stolplykta Gnosjö Konstsmide Libra 3-arm E27 utan Stolpe är en klassisk stolplykta i romantiskt snitt med tre lyktor som levereras utan stolpe. Lyktorna har klart akrylglas och den är IP 23-klassad. Denna stolplykta är anpassad för utomhusbruk och levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- 84x77x56 cm
- Maxhöjd lampa 130 mm
- Max 3x100W/230-240V, E27
- 84x77x56 cm
- Maxhöjd lampa 130 mm
- Max 3x100W/230-240V, E27
Recensioner
Anne-Marie HVerifierad köpare
för 6 år sedanHej, det var perfekt eftersom vi hade stolpen till denna arm. Nu fungerar allt bra igen!
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Svart, Vit |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 300 W |
| IP-Klassning | IP23 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 770 mm |
| Höjd | 560 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Libra |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Produkttyp | Stolpbelysning |
| Bredd | 840 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Effekt/prestanda | 300 kW |
