Stolplykta Gnosjö Konstsmide Virgo 3-arm E27 utan Stolpe
Rek. pris 5 189 kr
fr.4 589 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stolplykta Gnosjö Konstsmide Virgo 3-arm E27 utan Stolpe är en elegant stolplykta i klassiskt snitt som levereras utan stolpe. Lyktorna har akrylglas (klarglas) och är IP 23-klassad. Denna stolplykta är anpassad för utomhusbruk och levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Stolplykta Gnosjö Konstsmide Virgo 3-arm E27 utan Stolpe är en elegant stolplykta i klassiskt snitt som levereras utan stolpe. Lyktorna har akrylglas (klarglas) och är IP 23-klassad. Denna stolplykta är anpassad för utomhusbruk och levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- 64x57x54 cm
- Stegpinne ingår
- Maxhöjd lampa 210 mm
- Max 3x100W/230-240V, E27
- 64x57x54 cm
- Stegpinne ingår
- Maxhöjd lampa 210 mm
- Max 3x100W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grön, Svart, Vit |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 300 W |
| IP-Klassning | IP23 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 570 mm |
| Höjd | 540 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 300 W |
| Serie | Virgo |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Typ | Stolpbelysning |
| Bredd | 640 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Effekt/prestanda | 300 kW |
