Stolplykta Malmbergs Italy 2Vit
2 580 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stolplykta från Malmbergs. Stomme av gjuten aluminium och klar kupa av polykarbonat. Levereras komplett med monteringsbyglar för ingjutning i betong.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Stolplykta från Malmbergs. Stomme av gjuten aluminium och klar kupa av polykarbonat. Levereras komplett med monteringsbyglar för ingjutning i betong.
Recensioner
BertVerifierad köpare
för 5 år sedanVacker lykta som fungerar utmärkt.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | 7760036 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 22 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 2200 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Effekt/prestanda | 22 W |
| Serie | Italy |
| Typ | Stolplykta |
| Bredd | 830 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7392529131949 |
