Strålkastare Malmbergs Home Ignis LED20W
330 kr
Se priset!
Vald variant
Effekt/prestanda:
20 W

Home Ignis LED
20W
330 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

LED-Strålkastare från Malmbergs som passar för montering på fasader, parkeringsplatser, industrigårdar etc. Ställbar fästbygel för montering på stativ alt. på vägg. Ansluts till plint 3x2,5 mm². Armaturhus i aluminium och polykarbonat. Levereras komplett med drivdon.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
LED-Strålkastare från Malmbergs som passar för montering på fasader, parkeringsplatser, industrigårdar etc. Ställbar fästbygel för montering på stativ alt. på vägg. Ansluts till plint 3x2,5 mm². Armaturhus i aluminium och polykarbonat. Levereras komplett med drivdon.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | 9977340 |
| Färg | Grå |
| Effekt | 20 W |
| IP-Klassning | IP65 |
| Djup | 147 mm |
| Höjd | 65 mm |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| Bredd | 107 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Ljusspridningsvinkel | 120 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium/Polykarbonat |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7392529153262 |
