Tillägg Gnosjö Konstsmide Istapp 100L LEDVarmvit/Vit
824 kr

Istapp 100L LED
Varmvit/Vit
824 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Tillägg till Gnosjö Konstsmide istappsslinga med varmvita LED-ljus och robust soft cable.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4921-112 |
| Färg | Varmvit |
| Effekt | 0,03 W |
| IP-Klassning | IP67 |
| Kabelfärg | Vit |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Ljusslinga Extra |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 100 st |
| Vikt | 0,6 kg |
| Längd | 2,39 m |
| Kabellängd | 0,2 m |
| Bredd | 2390 mm |
| Ljustemperatur | 2300K-2700 K |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318309211120 |



