Trädgårdslykta Gnosjö Konstsmide Arcturus E27 Vit utan Stolpe
1 619 kr
1 429 krSpara 12 %Kampanj

Arcturus E27 Vit utan Stolpe
1 429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trädgårdslykta Gnosjö Konstsmide Arcturus E27 Vit utan Stolpe är en elegant trädgårdsbelysning med en stor kupa i opalfärgat akrylglas. Den levereras utan stolpe och ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Trädgårdslykta Gnosjö Konstsmide Arcturus E27 Vit utan Stolpe är en elegant trädgårdsbelysning med en stor kupa i opalfärgat akrylglas. Den levereras utan stolpe och ljuskälla.
Övrigt
- IP23
- 25x25x30 cm
- Maxhöjd lampa 210 mm
- Max 1x100W/230-240V, E27
- IP23
- 25x25x30 cm
- Maxhöjd lampa 210 mm
- Max 1x100W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 625-252 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 100 W |
| IP-Klassning | IP23 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 250 mm |
| Höjd | 300 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Arcturus |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Stolpbelysning |
| Bredd | 250 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318306252522 |

