Trädgårdslykta Gnosjö Konstsmide Gemini E27 utan StolpeSvart
3 159 kr
2 789 krSpara 12 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Färg:
Svart

Gemini E27 utan Stolpe
Svart
2 789 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trädgårdslykta Gnosjö Konstsmide Gemini E27 utan Stolpe är en modern stolplykta som levereras utan stolpe. Lyktan har opalfärgat glas och är IP 23-klassad. Denna stolplykta är anpassad för utomhusbruk och levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Trädgårdslykta Gnosjö Konstsmide Gemini E27 utan Stolpe är en modern stolplykta som levereras utan stolpe. Lyktan har opalfärgat glas och är IP 23-klassad. Denna stolplykta är anpassad för utomhusbruk och levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- 35x35x31 cm
- Maxhöjd lampa 130 mm
- Max 1x100W/230-240V, E27
- 35x35x31 cm
- Maxhöjd lampa 130 mm
- Max 1x100W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 502-750 |
| Färg | Svart |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 100 W |
| IP-Klassning | IP23 |
| Djup | 350 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 310 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 350 mm |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 100 W |
| Serie | Gemini |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Stolpbelysning |
| EAN-nr | 7318305027503 |

