Trädgårdsstolpe Gnosjö Konstsmide Cremona
fr.1 728 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Cremona
1 728 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trädgårdsstolpe Gnosjö Konstsmide Cremona High Power LED 8W är en elegant pollare med nedåtriktat ljus. Den levereras med LED-ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Trädgårdsstolpe Gnosjö Konstsmide Cremona High Power LED 8W är en elegant pollare med nedåtriktat ljus. Den levereras med LED-ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Antracitgrå, Rost |
| Sockel | HPLED |
| Effekt | 8 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Djup | 140 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Höjd | 1000 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| Serie | Cremona |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 90 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230, 240 V |
| Typ | Pollare, Stolpbelysning |
| Vikt | 3 kg |
| Ljusflöde | 600 lumen |
