Trädgårdsstolpe Gnosjö Konstsmide Potenza GU10 med Stolpe
fr.2 629 kr
fr.829 krFrån 38 %Kampanj
Välj variant

Potenza GU10 med Stolpe
829 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trädgårdsstolpe Gnosjö Konstsmide Potenza GU10 med Stolpe är en elegant pollare med nedåtriktat ljus. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Trädgårdsstolpe Gnosjö Konstsmide Potenza GU10 med Stolpe är en elegant pollare med nedåtriktat ljus. Den levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Antracitgrå, Vit |
| Sockel | GU10 |
| IP-Klassning | IP54 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 210 mm |
| Höjd | 1000 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Potenza |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Trädgårdsspot |
| Bredd | 180 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
