Utomhusdekoration Star Trading GardenLight Square
fr.949 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

GardenLight Square
949 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Utomhusdekoration från Star Trading. Skapa en stämningsfull atmosfär på uteplatsen, altanen, balkongen eller i trädgården. Förändra ljusskenet genom att prova olika typer av ljuskällor (max 25W).
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Utomhusdekoration från Star Trading. Skapa en stämningsfull atmosfär på uteplatsen, altanen, balkongen eller i trädgården. Förändra ljusskenet genom att prova olika typer av ljuskällor (max 25W).
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 803-97ST |
| Färg | Vit |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP65 |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Serie | GardenLight Square |
| Typ | Ljusdekoration |
| Kabellängd | 5 m |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Djup | 300, 380 mm |
| Höjd | 305, 380 mm |
| Vikt | 2,3, 4,2 kg |
| Bredd | 300, 380 mm |


