Utomhusdekoration Star Trading Outdoor LED-spotlight
Rek. pris 339 kr
316 kr
263 krSpara 17 %Kampanj

Outdoor LED-spotlight
263 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Markspjut för utomhusbruk med integrerad LED. Spjutet används med fördel för att lysa upp träd och buskar. Levereras med 5 m gummikabel.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Markspjut för utomhusbruk med integrerad LED. Spjutet används med fördel för att lysa upp träd och buskar. Levereras med 5 m gummikabel.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 418-92-1 |
| Färg | Svart |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ström | 37 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Utomhusdekoration |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 190 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,59 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Bredd | 55 mm |
| Serie | Outdoor |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Djup | 55 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Ljusflöde | 380 lumen |
| EAN-nr | 7391482060105 |





