Väggarmatur Hide-A-Lite Pave W Op Top Deco IV
fr.6 622 kr
fr.5 125 krSpara 23 %Kampanj
Välj variant

Pave W Op Top Deco IV
5 125 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lättinstallerad väggarmatur i familjen Pave med stilfullt designspråk, finns med både klart och opalt glas. Bred ljusbild för en snyggt upplyst fasad. Gott om utrymme för enkelt montage. Välj utseende och öka avbländningen på din armatur i kombination med Top, Deco II och Deco IV. Nummerskylt finns som tillbehör för placering vid entréer (siffror 3x 0-9 och bokstäver 3x A-J). Utbytbart LED och drivdon. Valbar färgtemperatur och ställbart ljusflöde via DIP-switch. Bakstycket har dubbla genomföringar för enkel vidarekoppling.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Lättinstallerad väggarmatur i familjen Pave med stilfullt designspråk, finns med både klart och opalt glas. Bred ljusbild för en snyggt upplyst fasad. Gott om utrymme för enkelt montage. Välj utseende och öka avbländningen på din armatur i kombination med Top, Deco II och Deco IV. Nummerskylt finns som tillbehör för placering vid entréer (siffror 3x 0-9 och bokstäver 3x A-J). Utbytbart LED och drivdon. Valbar färgtemperatur och ställbart ljusflöde via DIP-switch. Bakstycket har dubbla genomföringar för enkel vidarekoppling.
Väggarm Pave Wall Opal Top Deco IV Antracit, 3000K/4000K via DIP-switch, 220-1390lm, 3,5W-18W. IP65, IK10.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Färg | Antracit, Grå |
| Effekt/prestanda | 18 W |
| IP-Klassning | IP65 |
| Djup | 202 mm |
| Höjd | 245 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 95 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000-4000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium, Polykarbonat |
| Serie | Pave |
| Produkttyp | Väggarmatur |
| Vikt | 3,5 kg |
| Bredd | 352 mm |
| Dimbar | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 4787, 4788 |
