Väggarmatur Hide-A-Lite Pave Wall OpalAntracit
3 512 kr
2 719 krSpara 23 %Kampanj10 tim kvar!
Vald variant
Färg:
Antracit

Pave Wall Opal
Antracit
2 719 kr
Förväntas åter i lager 2026-03-31
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lättinstallerad väggarmatur i familjen Pave med stilfullt designspråk, finns med både klart och opalt glas. Bred ljusbild för en snyggt upplyst fasad. Gott om utrymme för enkelt montage. Välj utseende och öka avbländningen på din armatur i kombination med Top, Deco II och Deco IV. Nummerskylt finns som tillbehör för placering vid entréer (siffror 3x 0-9 och bokstäver 3x A-J). Utbytbart LED och drivdon. Valbar färgtemperatur och ställbart ljusflöde via DIP-switch. Bakstycket har dubbla genomföringar för enkel vidarekoppling.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Lättinstallerad väggarmatur i familjen Pave med stilfullt designspråk, finns med både klart och opalt glas. Bred ljusbild för en snyggt upplyst fasad. Gott om utrymme för enkelt montage. Välj utseende och öka avbländningen på din armatur i kombination med Top, Deco II och Deco IV. Nummerskylt finns som tillbehör för placering vid entréer (siffror 3x 0-9 och bokstäver 3x A-J). Utbytbart LED och drivdon. Valbar färgtemperatur och ställbart ljusflöde via DIP-switch. Bakstycket har dubbla genomföringar för enkel vidarekoppling.
Väggarm Pave Wall Opal Antracit, 3000K/4000K via DIP-switch, 310-1940lm, 3,5W-18W. IP65, IK10.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 4512 |
| Färg | Antracit |
| Effekt | 18 W |
| IP-Klassning | IP65 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 4512 |
| Djup | 180 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 240 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 95 ° |
| Ljustemperatur | 3000-4000 K |
| Vikt | 1,95 kg |
| Bredd | 301 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium, Polykarbonat |
| Serie | Pave |
| Typ | Väggarmatur |
| EAN-nr | 7392971147314 |



