Väggarmatur Malmbergs Hjuvik II GU10
Rek. pris 565 kr
464 kr
Se priset!

Hjuvik II GU10
464 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Väggarmatur från Malmbergs. Med stomme av rostfritt stål 304 och klart skyddsglas. Uppåt- och nedåtriktat ljus. Anslutes till plint 3x1,5 mm².
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Väggarmatur från Malmbergs. Med stomme av rostfritt stål 304 och klart skyddsglas. Uppåt- och nedåtriktat ljus. Anslutes till plint 3x1,5 mm².
OBS! Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | 9977289 |
| Färg | Nickel |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 14 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 95 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 150 mm |
| Ljuskälla | 2x GU10 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål/Glas |
| Effekt/prestanda | 14 W |
| Serie | Hjuvik II |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Typ | Väggarmatur |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392529148053 |

