Väggarmatur Malmbergs LeedsVäggarmatur Leeds IP44 E27 Silver
335 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Nickel

Leeds
Väggarmatur Leeds IP44 E27 Silver
335 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Väggarmatur i svart eller silver. Stomme av gjuten aluminium och opal plastkupa. Armaturen avsedd enbart för lågenergilampa. Direkt till plint 3x1,5 mm².
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Väggarmatur i svart eller silver. Stomme av gjuten aluminium och opal plastkupa. Armaturen avsedd enbart för lågenergilampa. Direkt till plint 3x1,5 mm².
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | 7717126 |
| Färg | Nickel |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 15 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Djup | 135 mm |
| Höjd | 120 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 249 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Stil | Modern |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7392529110654 |
