Väggarmatur Malmbergs Pite I
fr.825 kr
Se priset!
Välj variant

Pite I
825 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Väggarmatur från Malmbergs. Tillverkad i aluminium och kupa i frostat glas. Anslutes till skruvplint 3x2,5 mm².
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Väggarmatur från Malmbergs. Tillverkad i aluminium och kupa i frostat glas. Anslutes till skruvplint 3x2,5 mm².
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Färg | Grå, Nickel |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 30 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 94 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 250 mm |
| Ljuskälla | 2x E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium/Glas |
| Effekt/prestanda | 30 W |
| Serie | Pite I |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Typ | Väggarmatur |
| Sensor | Nej |
