Väggarmatur Malmbergs Ume Up/Down
fr.384 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Ume Up/Down
384 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Väggarmatur från Malmbergs. Tillverkad i aluminium med klart härdat glas. Uppåt- och nedåtriktat ljus. Anslutes till snabbkopplingsplint 3x2,5 mm².
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Väggarmatur från Malmbergs. Tillverkad i aluminium med klart härdat glas. Uppåt- och nedåtriktat ljus. Anslutes till snabbkopplingsplint 3x2,5 mm².
Recensioner
AnnaVerifierad köpare
för 4 år sedanSnabb leverans, enkel montering och snygga lampor - mycket nöjd!
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Färg | Grå, Nickel, Vit |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 12 W |
| IP-Klassning | IP65 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 80 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 165 mm |
| Ljuskälla | 2x GU10 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium/Glas |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| Serie | Ume |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Typ | Väggarmatur |
| Sensor | Nej |
