Vägglampa Hide-a-lite Milo XXL II
fr.3 146 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Milo XXL II
3 146 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglampa från Hide-a-lite med ljusutsläpp både uppåt och nedåt för belysning av större fastigheter och fasader. Separat bakstycke med dubbla genomföringar och vidarekopplingsbar snabbplint för enkel installation. IP65-utförande med anodiserat och pulverlackerat armaturhus för tufft utomhusklimat. Levereras med inbyggt drivdon och distanser för utanpåliggande kabeldragning.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Vägglampa från Hide-a-lite med ljusutsläpp både uppåt och nedåt för belysning av större fastigheter och fasader. Separat bakstycke med dubbla genomföringar och vidarekopplingsbar snabbplint för enkel installation. IP65-utförande med anodiserat och pulverlackerat armaturhus för tufft utomhusklimat. Levereras med inbyggt drivdon och distanser för utanpåliggande kabeldragning.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Effekt | 34 W |
| IP-Klassning | IP65 |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Vägglampa |
| Material | Aluminium |
| Anslutning | Snabbkopplingsplint |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Höjd | 296 mm |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | A+ |
| Vikt | 2,35 kg |
| Bredd | 140 mm |
| Serie | Milo |
| Djup | 180 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 36 ° |
| Effekt/prestanda | 34 W |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Ljustemperatur | 3000, 4000 K |
