Vägglampa Malmbergs Loholm
fr.682 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Loholm
682 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Loholm vägglampa från Malmbergs i aluminium med klart härdat glas. Uppåt- och nedåtriktat ljus. Anslutes till snabbkopplingsplint 3x2,5 mm². Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Loholm vägglampa från Malmbergs i aluminium med klart härdat glas. Uppåt- och nedåtriktat ljus. Anslutes till snabbkopplingsplint 3x2,5 mm². Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Färg | Mörkgrå, Nickel, Vit |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 138 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Stil | Modern |
| Höjd | 108 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Loholm |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Bredd | 218 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
