Vägglampa Nordlux Focus 2L
Rek. pris 999 kr
fr.804 kr
Se priset!
Välj variant

Focus 2L
804 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglampa Focus 2L från Nordlux är en utomhusbelysning med ett modernt utseende. Denna lampa ger bra belysning och skickar ljus både uppåt och nedåt utefter väggen. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Vägglampa Focus 2L från Nordlux är en utomhusbelysning med ett modernt utseende. Denna lampa ger bra belysning och skickar ljus både uppåt och nedåt utefter väggen. Den levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Höjd | 0,235 m |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Färg | Antracit, Svart |
| IP-Klassning | IP44 |
| Sockel | GU10 |
| Serie | Focus |
| Stil | Modern |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Vägglampa |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Typ | Fasadbelysning |
| Djup | 110 mm |
| Effekt | 35 W |
| Vikt | 0,89 kg |
| Bredd | 110 mm |
| Höjd | 235 mm |
