Vägglampa Norlys BremenStål/Opalvit, med ljuskälla
Rek. pris 3 298 kr
1 614 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Stål/Opalvit
Ingår Ljuskälla:
Ja, LED

Bremen
Stål/Opalvit, med ljuskälla
1 614 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NorlysBeskrivning
Väggarm Bremen Svart 637B
Väggarmatur med bakstycke i gjuten aluminium och front i galvaniserat eller lackerat stål. Serien finns med antingen LED- modul eller vanlig E27 sockel. Finns med klar eller opalvit polykarbonat
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7701432 |
| Färg | Stål/Opalvit |
| Sockel | LED-modul |
| Effekt/prestanda | 13 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Energieffektivitet | A+ |
| Ingår Ljuskälla | Ja, LED |
| Dimbar | Nej |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 140 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 280 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Bremen |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Bredd | 280 mm |
| EAN-nr | 7042896371331 |


