Vägglampa Steinel L 1
fr.454 kr
Se priset!
Välj variant

L 1
454 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglampa Steinel L 1 är en sensorlampa från Steinel för garage, förråd och andra mindre utrymmen såväl ute som inne.
Varumärke
SteinelBeskrivning
Vägglampa Steinel L 1 är en sensorlampa från Steinel för garage, förråd och andra mindre utrymmen såväl ute som inne.
Enkel och tålig med justerbar och driftsäker sensor. L1 är en energisparare som bara ger ljus när det verkligen behövs. Den integrerade sensorn tänder upp ljuset vid rörelser i bevakningsområdet. En tålig allround sensorlampa som är tillförlitlig natt efter natt. Medföljer klisterkarta med siffror.
Recensioner
Per GVerifierad köpare
för 1 månad sedanBra lampa som är litet diskret men ändå lyser upp bra och har en väl fungerande rörelsesensor
Egenskaper
| Varumärke | Steinel |
| Färg | Svart, Vit |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Stil | Modern |
| Typ | Fasadbelysning |
| Material | Plast |
| Anslutning | 230 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 255 mm |
| Spänning | 230 V |
| Bredd | 110 mm |
| Serie | L 1 S |
| Djup | 120 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 180 ° |
| Effekt/prestanda | 60 kW |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Ja |
| Effekt | 60 kW |
| Vikt | 0,57, 0,563 kg |
