Vägglampa Trio Mackenzie LED
3 179 kr

Mackenzie LED
3 179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Mackenzie-utomhusvägglampan är det idealiska valet när målet är effektiv och mjuk belysning. Den stiliga lampan är lämplig för att belysa både ingångar, terrasser och balkonger samt husets sidor.
Varumärke
TrioBeskrivning
Mackenzie-utomhusvägglampan är det idealiska valet när målet är effektiv och mjuk belysning. Den stiliga lampan är lämplig för att belysa både ingångar, terrasser och balkonger samt husets sidor.
Den småskaliga lampans höjd är 22,5 cm och bredden 16,5 cm. Lampan har en rörelsesensor som tänder ljuset när rörelse upptäcks. Sensorens känslighet kan justeras från lampan. Lampans design är klassisk och tidlös. Stommen är av väderbeständig, anodiserad Gjuten aluminium i antracitfärg. Lampans ton passar väl ihop med olika färger och smälter in i naturmaterialens färgvärld.
Egenskaper
| Varumärke | Trio |
| Art.Nr. | 230569142 |
| Färg | Antracit |
| Sockel | SMD LED |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 220 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 230569142 |
| Bredd | 165 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Material | Gjuten Aluminium |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Kollektion | Fasadbelysning |
| Höjd | 225 mm |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Serie | MACKENZIE |
| Energiförbrukning | 0,008 kWh/år |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 800 |
| EAN-nr | 4017807648539 |









