Vägglampa utomhus Designlight Väggarm Wally GU10 N
Rek. pris 1 538 kr
585 kr
526 krSpara 10 %Kampanj

Väggarm Wally GU10 N
526 kr
Förväntas åter i lager 2026-04-01
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
DesignlightBeskrivning
Väggarm Wally GU10 nerljus IP65
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Art.Nr. | D-L4007 |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP65 |
| Tillverkarens Art.Nr. | D-L4007 |
| Serie | Wally |
| Typ | Vägglampa utomhus |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 198 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,1 kg |
| Bredd | 95 mm |
| EAN-nr | 7340123803380 |

