Vägglykta Gnosjö Konstsmide Amalfi Plast med Sladd 3W/IP44
Rek. pris 829 kr
fr.664 kr
Se priset!
Välj variant

Amalfi Plast med Sladd 3W/IP44
664 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Amalfi Plast med Sladd 3W/IP44 är en modern väggbelysning för utomhusbruk. Den levereras med LED-belysning och sladd.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Amalfi Plast med Sladd 3W/IP44 är en modern väggbelysning för utomhusbruk. Den levereras med LED-belysning och sladd.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grön, Gul, Svart, Vit |
| Sockel | HPLED |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Anslutning | Transformator |
| Spänning | 12 V |
| Djup | 130 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Stil | Modern |
| Höjd | 100 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Serie | Amalfi |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Fasadbelysning |
| Bredd | 100 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |

