Vägglykta Gnosjö Konstsmide Asti LED High Power Mörkgrå
Rek. pris 2 239 kr
1 291 kr
Se priset!

Asti LED High Power Mörkgrå
1 291 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Asti LED High Power Mörkgrå är en modern fasadbelysning med LED-ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Asti LED High Power Mörkgrå är en modern fasadbelysning med LED-ljuskälla.
Övrigt
- Opalfärgat plastglas
- Lackad aluminium
- IP44
- 26x23,5x35,5 cm
- 30x0,6W/230-240V
- Opalfärgat plastglas
- Lackad aluminium
- IP44
- 26x23,5x35,5 cm
- 30x0,6W/230-240V
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7273-370 |
| Färg | Antracitgrå |
| Sockel | HPLED |
| Effekt | 18 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 235 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Stil | Klassisk |
| Höjd | 355 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 5000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 18 W |
| Serie | Asti |
| Antal Ljuskällor | 30 st |
| Typ | Fasadbelysning |
| Bredd | 260 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318307273373 |
