Vägglykta Gnosjö Konstsmide Bari E27 Ned
Rek. pris 689 kr
fr.438 kr
fr.433 krSänkt pris!
Välj variant

Bari E27 Ned
433 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Bari E27 Ned är en elegant väggbelysning i klassisk design anpassad för utomhusbruk. Den har klart akrylglas och har IP 44-klassning. Vägglampan levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Bari E27 Ned är en elegant väggbelysning i klassisk design anpassad för utomhusbruk. Den har klart akrylglas och har IP 44-klassning. Vägglampan levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- 25x36x44 cm
- Maxhöjd ljuskälla 130 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
- 25x36x44 cm
- Maxhöjd ljuskälla 130 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
Recensioner
Ewa KVerifierad köpare
för 2 år sedanKjellVerifierad köpare
för 2 år sedanMycket fina, det blev jättebra!
+ Enbart positivt.
- Inget negativt
Sebastian RVerifierad köpare
för 7 år sedanväldigt snygg enkelt att montera
+ enkel montering
+ snygg
+ bra kvalité
- kupolen är i plast - vore finare med glas
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Svart, Vit |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 360 mm |
| Stil | Klassisk |
| Höjd | 440 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Bari |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Bredd | 250 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
