Vägglykta Gnosjö Konstsmide Cerignola E27
Rek. pris 829 kr
fr.659 kr
Se priset!
Välj variant

Cerignola E27
659 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Cerignola E27 är en elegant fasadbelysning med glaskupa.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Förzinkad, Rost |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 310 mm |
| Höjd | 215 mm |
| Ljuskälla | IL |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Cerignola |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Fasadbelysning |
| Vikt | 1,24 kg |
| Bredd | 140 mm |
| Dimbar | Nej |

