Vägglykta Gnosjö Konstsmide Cuneo E27
Rek. pris 779 kr
fr.689 kr
Välj variant

Cuneo E27
689 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Konstsmides utomhusvägglampa CUNEO UP/DOWN ger stilfull och flexibel belysning för ditt utomhusområde. Med dimbara E27-lampor kan du enkelt justera ljusstyrkan för att skapa den perfekta atmosfären – från mysigt ljus till starkt arbetsljus. IP54-skyddet gör att lampan tål både regn och fukt.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Konstsmides utomhusvägglampa CUNEO UP/DOWN ger stilfull och flexibel belysning för ditt utomhusområde. Med dimbara E27-lampor kan du enkelt justera ljusstyrkan för att skapa den perfekta atmosfären – från mysigt ljus till starkt arbetsljus. IP54-skyddet gör att lampan tål både regn och fukt.
Den robusta aluminiumkonstruktionen och enkla installationen (väggmontering eller infällning) gör lampan både hållbar och lätt att sätta upp. Med sina kompakta mått passar den på alla väggar och ger jämn och effektiv belysning.
CUNEO UP/DOWN kombinerar en tidlös design med pålitlig teknologi och är en perfekt lösning för din terrass, balkong eller entré. Skapa en inbjudande och stämningsfull utomhusmiljö med denna eleganta vägglampa.
CUNEO UP/DOWN kombinerar en tidlös design med pålitlig teknologi och är en perfekt lösning för din terrass, balkong eller entré. Skapa en inbjudande och stämningsfull utomhusmiljö med denna eleganta vägglampa.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Rost, Svart |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 12 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 125 mm |
| Höjd | 250 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| Driftkälla | El |
| Serie | Cuneo |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägglykta |
| Bredd | 80 mm |
| Dimbar | Ja |
