Vägglykta Gnosjö Konstsmide Heimdal E27 Svart 26 cm
Rek. pris 2 479 kr
1 425 kr
Se priset!

Heimdal E27 Svart 26 cm
1 425 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Heimdal E27 Svart är en modern vägglykta för utomhusbruk. Den är tillverkad av klarglas och aluminium och levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Heimdal E27 Svart är en modern vägglykta för utomhusbruk. Den är tillverkad av klarglas och aluminium och levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- IP44
- 24x25x26 cm
- Maxhöjd lampa 135 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
- IP44
- 24x25x26 cm
- Maxhöjd lampa 135 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 404-750 |
| Färg | Svart |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 250 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 260 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Heimdal |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Fasadbelysning |
| Bredd | 240 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318304047502 |

