Vägglykta Gnosjö Konstsmide Heimdal E27
fr.1 857 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Heimdal E27
1 857 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Heimdal E27 är en modern fasadbelysning med opalfärgat glas. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Heimdal E27 är en modern fasadbelysning med opalfärgat glas. Den levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- IP44
- 29x30x27 cm
- Maxhöjd lampa 135 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
- IP44
- 29x30x27 cm
- Maxhöjd lampa 135 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
Recensioner
LenaVerifierad köpare
för 5 år sedanBra och snygga lyktor.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grå, Svart |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 300 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 270 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Heimdal |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Fasadbelysning |
| Bredd | 290 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
