Vägglykta Gnosjö Konstsmide Latina High Power LED Rörelsevakt Mörkgrå
fr.1 089 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Latina High Power LED Rörelsevakt Mörkgrå
1 089 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Latina High Power LED Rörelsevakt Mörkgrå är en praktisk fasadbelysning med rörelsevakt. Den levereras med LED-ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Latina High Power LED Rörelsevakt Mörkgrå är en praktisk fasadbelysning med rörelsevakt. Den levereras med LED-ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grå |
| Sockel | HPLED |
| Effekt/prestanda | 3, 12 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 100 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Latina |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Ja |
| Höjd | 280, 320 mm |
| Bredd | 110, 140 mm |

