Vägglykta Gnosjö Konstsmide Massa 8W High Power LED Mörkgrå
Rek. pris 2 219 kr
1 776 kr
Se priset!

Massa 8W High Power LED Mörkgrå
1 776 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Massa 8W High Power LED Mörkgrå är en modern fasadbelysning som levereras med LED-ljuskällor.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Massa 8W High Power LED Mörkgrå är en modern fasadbelysning som levereras med LED-ljuskällor.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7944-370 |
| Färg | Grå |
| Effekt | 8 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Anslutning | 230 |
| Energieffektivitet | F |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| Serie | Massa |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Typ | Fasadbelysning |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7318307944372 |
