Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena GU10 Lågenergi RiktbarGrå
379 kr
226 krSpara 40 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Grå

Modena GU10 Lågenergi Riktbar
Grå
226 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena GU10 Lågenergi Riktbar är en modern fasadbelysning med riktbar lampa. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena GU10 Lågenergi Riktbar är en modern fasadbelysning med riktbar lampa. Den levereras utan ljuskälla.
Recensioner
Erik O HVerifierad köpare
för 7 år sedanSnygg och funktionell.
Saga E SVerifierad köpare
för 7 år sedanDetta är den tredje vi satt upp på fasaden. Jättesnyggt
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7598-300 |
| Färg | Grå |
| Sockel | GU10 |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 7 kW |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | Halogen |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Anslutning | 230 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 150 mm |
| Spänning | 230 V |
| Bredd | 60 mm |
| Serie | Modena |
| Djup | 90 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318307598308 |

