Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena Ned GU10 Rörelsevakt
Rek. pris 659 kr
fr.415 kr
Se priset!
Välj variant

Modena Ned GU10 Rörelsevakt
415 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena Ned GU10 Rörelsevakt är en modern fasadbelysning med en hängande lykta och rörelsevakt. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena Ned GU10 Rörelsevakt är en modern fasadbelysning med en hängande lykta och rörelsevakt. Den levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Galvaniserad, Rostfri |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 35 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | Halogen |
| Typ | Fasadbelysning |
| Material | Stål |
| Anslutning | 230 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 140 mm |
| Spänning | 230 V |
| Bredd | 65 mm |
| Serie | Modena |
| Djup | 110 mm |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
