Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena Upp E27 Galvaniserad 24x25x23
Rek. pris 739 kr
592 kr
Se priset!

Modena Upp E27 Galvaniserad 24x25x23
592 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena Upp E27 Galvaniserad 24x25x23 är en modern fasadbelysning med marint tema. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena Upp E27 Galvaniserad 24x25x23 är en modern fasadbelysning med marint tema. Den levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- Klart glas
- IP44
- 21x25x23 cm
- Maxhöjd ljuskälla 150 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
- Klart glas
- IP44
- 21x25x23 cm
- Maxhöjd ljuskälla 150 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
Recensioner
Mattias LVerifierad köpare
för 2 år sedanEn fin fasadarmatur som passar bra ihop med de jag hade sen tidigare.
+ Snygg design. Håller vad den lovar .
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7302-320 |
| Färg | Galvaniserad |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 250 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 230 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Modena |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Fasadbelysning |
| Bredd | 210 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318307302325 |

